00:00
00:00
04:55
Piwo

Robienie fikcji lub rób to z przyjemnością!


Więc doszliśmy do gatunków fan fiction, które, ze względu na sprawiedliwość, należy zauważyć, nawet więcej niż oceny. Co jest w nich takiego specjalnego? Po pierwsze fakt, że zawierają one prawie wszystkie gatunki związane ze światem kina.

Autor nie dokonał rezerwacji. To jest film. Ponieważ, musisz przyznać, w literaturze działania są rzadkie. Trudno jest wyciągnąć dużą ilość tekstu wyłącznie ze spektakularnych wydarzeń (kryminalne filmy akcji są wyjątkiem, ale literatura w tym kierunku jest bardzo mała).

Po drugie, fanfiction jako zjawisko pozwala mieszać ze sobą kilka gatunków, tworząc, powiedzmy, crossover (już wiemy, co to jest, prawda?). Ponadto, mając całą baterię gatunków miłosnych w arsenale gatunku, fan fiction pozwala narysować romantyczną linię w dowolnym fandomie (fandom jest tak naprawdę oryginalnym dziełem, na podstawie którego składa się fan fiction). Na szczęście taki rodzaj miłości, jak, powiedzmy, puch, który zakłada bardzo ciepły i szczery związek między postaciami, może być stosowany w każdej, nawet najbardziej niewinnej ocenie, takiej jak G. Po trzecie, jak w każdym dziele literackim (nawiasem mówiąc, niektóre fikcje fanowskie okazują się być wiele razy bardziej utalentowany niż fandomy!), film, utwór muzyczny (ale w tym drugim jest niezwykle rzadki), nikt nie zabrania używania kilku gatunków podczas tworzenia fikcji fanowskiej. Powiedzmy, że wzięliśmy przygodę, parodię, romans i harte. Jako główny fandom ... powiedzmy „hrabina de Monsoro” plus mały facet „Trzej muszkieterowie” i tylko trochę z kreskówki „Szkoła wampirów” (całkiem wysokiej jakości krzyż). Do oceny bierzemy PG. Co możemy zrobić Urocza bajka, w której wampiry, życzliwe i współczujące żałobie ludu, ratują niefortunnego francuskiego króla przed zdradliwą hrabiną De Monsoreau i ... Zły ogrodnik z Anjou sadzi jadowite fiołki. Powiedz, że wszystko jest popsute? Ale morze przygód. I tak ... Autor zapomniał powiedzieć, że jest to AU, czyli alternatywny wszechświat! Teraz, gdy wszystko jest mniej lub bardziej jasne, cytuję listę gatunków dostarczoną przez tę samą WIKIPEDIA (cóż, autor uwielbia książki referencyjne! A podręcznik autora to „Skuteczne metody szpiegostwa przemysłowego w zamkniętych korporacjach”).

Postacie - ten przedmiot nie zawsze jest używany, tylko jeśli jest wiele twoich osobowości i są one w bardzo trudnym związku lub innych relacjach ze sobą. To znaczy, aby wyjaśnić czytelnikowi, dlaczego, do diabła, ten cały przełom dla ludzi; Sammari - streszczenie lub ogłoszenie. Oznacza to, co zwykle jest drukowane bezpośrednio pod okładką w opublikowanych książkach. Cóż tutaj. Teraz wszyscy wiecie. Pozostaje tylko wybrać fandom, zdecydować o bohaterach i ... Idź! Aby stworzyć fan fiction! I nie przyćmiewaj swojej podróży do świata pisania podstępnych Mary Sue i Marty Stu. I tak, czytelnicy nie rzucą ci kapci i przeterminowanych ciast! Powodzenia I dobra fan fiction! sdexpeditions.com